برگشت به بالا

شرکت ابــــرنـــد

  • محل پروژه : تهران- جردن، گل آذین
  • مساحت زمین: 1850 مترمربع
  • سطح پایدارسازی: 7000 مترمربع
  • عمق گود: 41 متر
  • نوع خدمات: طراحی و مدیریت اجرای عملیات پایدارسازی گود به روش انکراژ و شمع های فولادی و زهکشی های مربوطه

توضیحات تکمیلی:

گودبرداری و پایدارسازی پروژه گل آذین به دلیل مجاورت با تونل نیایش، یکی از تکنیکی ترین و حساسترین پروژه های موجود در شهر تهران می باشد. به علاوه وجود ساختمانهای مهم و ترافیک عبوری از خیابان آفریقا در مجاورت پروژه، لزوم استفاده از روشها و سیستمهای نوین طراحی و اجرا را اجتناب ناپذیر کرده است. همچنین وجود سفره های معلق آب زیرزمینی و اجرای گالری زهکش پیرامونی جهت زهکشی و کنترل آب اطراف گود و همچنین تنوع زیاد لایه بندی خاک در هر دیواره نیز حساسیت و اهمیت پروژه را دو چندان کرده است.

خدمات ارائه شده از جانب شرکت ابرند ارائه طرح اولیه و نهایی پایدارسازی و زهکشی، مدیریت بر اجرای عملیات پایدارسازی، نظارت مقیم و عالیه عملیات اجرایی می باشد. از نکات قابل توجه و حائز اهمیت در این پروژه عمق بالای گودبرداری و صعوبت اجرایی در شرایط سطح بالای آب زیرزمینی و مجاورت محدوده گودبرداری با تونل نیایش بوده که با توجه به عمق بالای گودبرداری فرآیند طراحی و اجرای پروژه را خاص نموده است.

شرکت ابــرنـد

General Crop

شرکت ابرند(سهامی خاص) با تکیه بر دانش فنی و سوابق مدیران خود در مهندسی و ساخت پروژه‌های عمرانی و با هدف توسعه و گسترش فناوری نوین و تکنیک­‌های روز دنیا در زمینه مدیریت، طراحی، ساخت و اجرای پروژه‌­های عمرانی شكل گرفته است. اين شرکت با برخورداري از نيروهاي مجرب، خلاق و نوآور، با تكيه بر تخصص و صداقت در كار و بهره‌گيري از آخرين دستاوردهاي علمي و اجرایی درصدد ارائه خدمات مهندسي در گستره وسيعي از زمينه‌های مهندسي عمران می‌باشد.