ویژگی‌های ابرند

شرکت ابرند (سهامی خاص) از جمله معدود مجموعه های فعال در عرصه مهندسی عمران است که توانسته است با کسب امتیاز و گواهی مشاوره و پیمانکاری نامی برای خود دست و پا کند. این شرکت در بدو تاسیس با حضور در پروژه های عمرانی به عنوان طراح و یا ناظر، تجربه اتمام ده‌ها پروژه موفق در پایتخت و خارج آن را دارد. شرکت ابرند در ادامه فعالیت های خود با کسب گواهی پیمانکاری، پا به عرصه اجرای عملیات های عمرانی و ژئوتکنیکی نهاد و توانسته است با اجرای موفقیت آمیز پروژه های گوناگون، رضایت حداکثری کارفرمایان را جلب کند.

 

خدمات ابرند

شرکت ابرند مجموعه ای است که توانسته است با گرد هم آوری افراد با تجربه، کارآمد، متعهد و خلاق در تخصص های گوناگون، خدماتی را ارائه کند که نیاز امروز پروژه های عمرانی است. برخورداری از تجهیزات مدرن، قدرتمند و با کیفیت سبب شده است تا این شرکت بتواند در زمینه های بهسازی خاک به روش های گوناگون اعم از اختلاط عمیق خاک (DSM)، جت گروتینگ (Jet Grouting)، میکروپایل و …، پایدارسازی گود های عمیق به روش نیلینگ، انکراژ، شمع های فولادی، استرات، خرپا و تاپ داون، همچنین مطالعات و مشاوره ژئوتکنیک به همراه اجرای پروژه های ساختمانی فعالیت داشته باشد.

به منظور آشنایی دقیق‌تر با خدمات ارائه شده توسط ابرند روی آیکون مربوطه کلیک کنید.

همچنین جهت مشاهده تجهیزات و ماشین آلات و امکانات نرم افزاری شرکت ابرند و آشنایی با برخی از کارفرمایان پروژه‌ها به صفحه درباره ما مراجعه کنید. برای مشاهده پروژه های تکمیل شده توسط این شرکت کافیست روی لیست پایین صفحه کلیک کنید.