چارت سازمانی

معرفی شرکت

شرکت ابـرند با استفاده از نیروهای متخصص و با تجربه و دارا بودن تجهیزات فنی و اجرایی لازم و همچنین داشتن سوابق مفید و ارزشمند در زمینۀ مهندسی ژئوتکنیک، ضمن انتخاب سیستم‌­های مدیریت کیفیت ISO 9001 و مدیریت زیست محیطی ISO 14001 و مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه‌­ای OHSAS 18001 رئوس خط مشی سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) خود را به شرح ذیل اعلام می‌­دارد:

افزایش سطح رضایت مشتریان از طریق درک نیازها و انتظارات ایشان.
بهبود مداوم کیفیت و بکارگیری فناوری‌های پیشرفته به روز در انجام مطالعات، طراحی و اجرا.
ارتقاء سطح دانش پرسنل با آموزش هدفمند، برنامه‌­ریزی شده، مستمر و اثربخش.
بهبود مستمر فرایند در جهت کاهش هزینه، زمان و انرژی.
ایجاد انگیزش در کارکنان به عنوان مشتری داخلی به منظور نیل به اهداف کیفیت و بهبود مستمر.
رعایت قوانین و مقررات زیست محیطی و تعهد به حفظ و پیشگیری از آلودگی محیط زیست و بهبود مستمر آن.
رعایت قوانین و مقررات ایمنی بهداشت حرفه‌­ای و تعهد به حفظ بهبود مستمر سلامت و ایمنی نیروی انسانی.
تأمین منابع لازم به منظور استقرار سیستم یکپارچه مدیریت IMS مطابق با الگوی استانداردهای ISO9001، HSE & OHSE، OHSAS 18001، ISO 14001.

_

تیم اصلی ما

image

محمد نصر

سمت: مدیرعامل

تحصیلات:

 •  کارشناسی ارشد مهندسی عمران- ژئوتکنیک، دانشگاه صنعتی شریف
 • کارشناسی مهندسی عمران- عمران، دانشگاه علم و صنعت، ایران

مجتبی میرجلیلی

سمت: رئیس هیات مدیره

تحصیلات:

 • دکترای مهندسی عمران-ژئوتکنیک، دانشگاه کیوتو، ژاپن
 • کارشناسی ارشد مهندسی عمران- ژئوتکنیک، دانشکده فنی، دانشگاه تهران، ایران
 • کارشناسی مهندسی عمران- عمران، دانشگاه علم و صنعت، ایران

حامد محمودزاده

سمت: مدیر بخش بهسازی خاک

تحصیلات:

 • دکترای مهندسی عمران-ژئوتکنیک، دانشگاه استرالیای غربی، استرالیا

 • کارشناسی ارشد مهندسی عمران- ژئوتکنیک، دانشکده فنی، دانشگاه تهران، ایران

 • کارشناسی مهندسی عمران- عمران، دانشگاه علم و صنعت، ایران

image

غلامحسین اقمشه ئی

سمت: مشاور هیئت مدیره

تحصیلات:

 • دکترای مهندسی عمران-ژئوتکنیک، پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله، ایران

 • کارشناسی ارشد مهندسی عمران- زلزله، دانشگاه صنعتی شریف، ایران

 • کارشناسی مهندسی عمران- عمران، دانشگاه علم و صنعت، ایران

image

محمد ابراهیم میرجلیلی

سمت: مدیر بخش سازه و ابنیه

تحصیلات:

 • کارشناسی ارشد مهندسی عمران- زلزله، دانشکده فنی، دانشگاه تهران، ایران

 • کارشناسی مهندسی عمران- عمران، دانشگاه صنعتی شاهرود، ایران

فرناز قاضی

سمت: مدیر بخش پایدارسازی گودهای عمیق

تحصیلات:

 • کارشناسی ارشد مهندسی عمران- ژئوتکنیک، دانشگاه علم و صنعت، ایران

 • کارشناسی مهندسی عمران- عمران، دانشگاه علم و صنعت، ایران

بخش طراحی و مشاوره مهندسی ژئوتکنیک شرکت ابـرند، مجهز به نرم افزارهای روز دنیا جهت تحلیل و طراحی مسائل مختلف در حوزه مهندسی عمران – ژئوتکنیک و کنترل پروژه می­ باشد که فهرست و مشخصات آنها در ادامه آورده شده است. به کمک این نرم افزارها مدلسازی عددی پدیده­ های مختلف ژئوتکنیکی به منظور بررسی رفتار سازه و خاک اطراف آن با دقت و حساسیت بالا انجام می ­شود. استفاده از این تجهیزات نرم افزاری، طراحی بهینه و اقتصادی پیچیده ترین مسائل ژئوتکنیکی را امکان پذیر می­ سازد.
نرم افزار قدرتمند اجزای محدود با قابليت حل مسائل از يك تحليل خطي ساده تا پيچيده ترين مدلسازي غير خطي. اين نرم­ افزار داراي مجموعه المان هاي بسيار گسترده­ اي مي باشد كه هر نوع هندسه­ اي را مي­ توان توسط اين المان­ ها مدل كرد. همچنين داراي مدل ­هاي رفتاری بسيار زيادي است كه در مدلسازي انواع مواد با خواص و رفتار گوناگون نظير فلزات، كامپوزيت­ ها، بتن مسلح و همچنين مصالح ژئوتکنیکی نظير خاك و سنگ، قابليت بالايي را ممكن مي ­سازد. با استفاده از اين نرم ­افزار مي ­توان مسائل مختلفي نظير انتقال حرارت، نفوذ جرم، تحليل حرارتي اجزاء الكتريكي، اكوستيك و تراوش در خاک را مورد مطالعه قرار داد.
نرم‌افزار ETABS یک نرم‌افزار مخصوص جهت تحلیل و طراحی سازه‌های ساختمانی می‌باشد. قابلیت این نرم‌افزار جهت تحلیل و طراحی این نوع سازه‌ها جهت گیری شده‌اند. تمام المان‌های یک ساختمان برای برنامه شناخته شده هستند. پردازنده‌های طراحی برنامه بسیار کامل می‌باشد و تمام المان‌های ساختمان را می‌توان در این نرم‌افزار طراحی کرد. نرم افزار SAP تمامی نیازهای لازم برای طراح را یکجا فراهم آورده است و در ساخت سازه‌ها از این نرم‌افزار به طور عملی استفاده می‌شود. یادگیری این نرم‌افزار بسیار سریع است و به زمان طولانی برای یادگیری نیازی نیست. قالب‌های آماده‌ای که در نرم‌افزار پیش‌بینی شده است باعث می‌شود قادر به شبیه‌سازی طرح‌های بسیار پیچیده باشید. SAFE برای طراحی کف بتنی post-tension و سیستم‌های بنیادی بکار برده می‌شود. در نسخه جدید SAFE عناصر چند بعدی طبق مدلسازی و ابزارهای ترسیم تصاویر معرفی شده‌اند. این مجموعه با بهره گیری از استانداردهای موجود در حوزه عملیاتی بودن طرح و خلاقیت آن امکانات تازه‌ای برای کاربران فراهم می‌کند.
نرم افزار تفاضل محدود دو بعدی برای مدلسازی محیط­ های سنگی و خاکی با قابلیت­ های متعدد در طراحی و بهینه سازی. این نرم افزار قابلیت مدلسازی مسائل مختلف ژئوتکنیکی با تکیه بر مدل­ های رفتاری پیچیده و دقیق را دارا می ­باشد. از ویژگی­ های خاص این نرم افزار قابلیت مدلسازی پدیده­ های ژئوتکنیکی خاص نظیر پایداری شیروانی­ های خاکی، دیوارهای حائل و … می­ باشد.
نرم افزار قدرتمند اجزای محدود که صرفاَ جهت مدلسازی مسائل ژئوتکنیکی ایجاد شده است. این نرم افزار قابلیت مدلسـازی مراحل اجرا، اثرات بر همکنشی خاک و سازه، تحلیل­ های حـدی و بارگـذاری دینامیـکی نظیر زلزله در محیط­ های خاکی و سنگی را نیز دارا می­ باشد.

نرم افزاراجزای محدود سه بعدي محیط هاي سنگی و یا خاکی با قابلیت هاي خاص ژئوتکنیکی شامل ساخت مرحله ­اي، برهمکنش، تحلیل حدي، تحلیل دینامیکی.

مجموعه اي از ۸ نرم افزار قدرتمند ژئوتکنیکی براي تحلیل هاي پایداري شیروانی، اجزای محدود، انتشارآلودگی و جریان آبهاي زیرزمینی.

دو نرم افزار قدرتمند در زمان بندي و کنترل پروژه ­هاي مختلف.

Geo 5

مجموعه ای شامل ۲۰ نرم افزار تحلیل و طراحی مسائل ژئوتکنیکی به صورت خاص شامل نرم افزار اجزای محدود، نرم افزارهای تحلیل و طراحی کوله پل­ها، دیوار­های حائل طره­ ای، دیوارهای گابیونی، دیوار­های حائل وزنی، دیوارهای با مصالح بنایی، دیوارهای پیش ساخته، سپرها، پی­ های سطحی، شمع­ ها، تعیین نشست زمین، طراحی میکروپایل و تحلیل پایداری شیروانی­ های خاکی.
450پروژه های انجام شده
180مهندسین و هنرمندان
260مشتری راضی

گواهینامه ها

Consultant-cc018e5350
1397
HSE_Certificate
Contractor